Organisatie

Raad van Toezicht
Rob Janssen – voorzitter
Mechteld Bannier – lid
Lars Blommers – lid
Robert-Jan Grünfeld – lid
Kishan Shantiprekash – lid
Saar Spanjaard – lid

DIRECTIE 
Charles Droste
cdroste@stadstheater.nl

PERSONEELSZAKEN
Yvette Hoekstra
yvette@stadstheater.nl

SOLLICITATIES
sollicitatie@stadstheater.nl

PROGRAMMERING & EDUCATIE
Maartje van der Veen – programmeur/artistiek leider
programmeur@stadstheater.nl
Lola de Winter – educatiemedewerker
lola@stadstheater.nl

MARKETING & COMMUNICATIE
Barbara Houben – Interim manager marketing & communicatie
Lotte van Gaalen – marketeer
Scottey Mouris – online marketeer
Colin Coert – marketeer
Naomi Celina Vrancken – stagiair marketing
marketing@stadstheater.nl

FINANCIËLE ADMINISTRATIE
Léon Molendijk – financieel administrateur
administratie@stadstheater.nl

HORECA
Jeffrey van Dijk – operationeel manager
horeca@stadstheater.nl

SALES & EVENTS
Anouk van der Ploeg – zakelijke markt
sales@stadstheater.nl
Kerstin Teunissen – culturele instellingen
verhuur@stadstheater.nl

SERVICEBALIE
Anita Savans
Jolanda van Soest – coördinator
Milan van Weelden
servicebalie@stadstheater.nl

TECHNIEK
Remy van Etteger – manager techniek & gebouwbeheer
+31 88 2207036
remy@stadstheater.nl 

Albert Kromkamp – coördinator theatertechniek
+31 88 2207032
albert@stadstheater.nl 

Technische lijsten
techniek@stadstheater.nl 

COÖRDINATIE VRIJWILLIGERS
Kerstin Teunissen
kerstin@stadstheater.nl